Pro krásný domov po každé stránce

Date:

Celkový dojem z domova ve velké míře dotváří i atraktivní řešený vjezd. Proto je namístě klidně si promyslet výběr dlažby. Důležité je nejprve si ujasnit, jaká vozidla budou po dlážděné ploše jezdit. Půjde výlučně o osobní automobily nebo je třeba počítat is těžšími dodávkami? Má povrch působit moderně nebo rustikálně, má na sebe upoutávat pozornost svou barevností nebo má být raději ve střídmé šedé barvě?

Firma Friedl Steinwerke nabízí řadu různých dlažebních tvarovek a také vhodné tvarovky na zahradní zídku či plot, desky na terasu a další designové prvky, jako jsou blokové schody nebo palisády. Produkty se vyznačují nejen skvělým designem a barvami, ale také prvotřídní kvalitou.

Zahrada snů

Terasová prkna z betonu od firmy Friedl Steinwerke jsou v trendu, zaujmou skvělými barevnými kombinacemi a různými styly. Vytvořte si svoji zahradu snů. Objevte ji hned teď.

Terasa se sezením a šedou dlažbou

Moderní zahradní design s dlažebními tvarovkami

Kdo by se necítil příjemně, když může z elegantní terasy nechat svůj pohled bloudit po nádherné zahradě, vedle vyvýšených záhonů s voňavými bylinkami, přes decentní nášlapné desky až ke stylovému bazénu? Design vaší zahrady je stále důležitější, neboť výrazně přispívá k pocitu pohody.

„Život v krásném prostředí vnáší do duše vnitřní harmonii”

Dlažby do značné míry určují celkový dojem z vnějšího prostoru. Dlažební tvarovky, terasová prkna a zdí tvarovky z inovativního materiálu – betonu – od rodinné firmy Friedl Steinwerke jsou momentálně v kurzu. Díky složení prvotřídní kvality, které zajišťuje dlouhou životnost i bohatému výběru barev jsou tyto produkty skutečnou pastvou pro oči. V závislosti na typu tvarovek může zařízení působit moderně, středomořsky, zcela klasicky nebo dokonce luxusně.

Velké formáty terasových desek jsou v módě a firma Friedl Steinwerke nabízí několik modelů desek, které upoutají pozornost svými velkorysými rozměry: desky ze série LIV, Largo, Dots, Parkstone a Versus zaujmou rozměry až 90 x 90 cm a jsou dostupné v mnoha moderních barevných odstínech . Povrch a lemování bazénu by měly být podle současných trendů vyrobeny z jednoho materiálu, proto firma Friedl Steinwerke nabízí také vylepšení okrajů bazénu.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Hledání nového zaměstnání nebylo nikdy snazší

Každý člověk se několikrát za život dostane do situace,...

Jak se vypořádat s otoky v obličeji? 

Ranní otoky v obličeji mohou mít různé příčiny. Kosmetologové...

Otrava u psa nebo kočky. Co mám dělat?  

I když pečlivě dodržujete režim krmení, trávíte dny a...

Krása a vytříbený styl spojily finalistky soutěže krásy s vivo X80 Lite

Vyzbrojte se do podzimního šera elegantním chytrým telefonem, který...