Dveře Master – preciznost bez limitů

Date:

Jsou synonymem pro nadčasový minimalistický design. Pro svůj exkluzivní interiér si je stvoříte podle svého gusta a je jen na vás, jak náročné představy máte.

Dveře Master, od společnosti J.A.P. Slovakia, charakterizuje individualismus, sebevědomí, preciznost…s těmito vlastnostmi jdou oproti všem, kteří jsou naladěni na stejné vlně a troufají si, ať už sami nebo ve spolupráci s odborníky, vyladit pro sebe ten nejunikátnější model dveří Master.

Šedé interiérové ​​dveře
Posuvné dveře MASTER do pouzdra AKTIVE STANDARD. Zdroj: J.A.P. Slovakia

Jak je možné, že každé dveře Master jsou svým způsobem unikátní? Odpověď je v důmyslném technickém řešení. Základním konstrukčním prvkem dveří je rám tvořený profilem z eloxovaného hliníku, který můžete „obalit“ různými materiály: sklem, MDF deskou v syrovém, lakovaném nebo dýhovaném provedení, zrcadlem, lamináty, kamennou dýhou nebo magnetickou tabulí. Pokud máte ohledně materiálu na dveře Master své specifické přání a bude jen poněkud reálné, tak Vám ho splníme.

Béžové interiérové ​​dveře v béžové zdi
Otočné dveře MASTER, skrytá zárubeň EFEKTA. Zdroj: J.A.P. Slovakia

Další vzhledové varianty lze dosáhnout horizontálním nebo vertikálním členěním opláštění a kombinací jednotlivých materiálů a volbou barvy rámu. V současnosti jsou trendy jednoduchost, nadčasovost a čistota linií, tak pozor, aby to neskončilo, jako když v pohádce pejsek s kočičkou vařili dort.

Tmavě hnědé dveře v ložnici
Posuvné dveře MASTER do pouzdra NORMA STANDARD. Zdroj: J.A.P. Slovakia

Bourání limitů u dveří Master ještě není u konce. Na výběr je provedení se zvukovou izolací 34 dB, výška až do neskutečných 3,7 metru a ohledně otevírání otočná i posuvná varianta. U obou provedení lze spojit příjemné s užitečným a dveře zkombinovat se skrytými zárubněmi Aktive, Efekta nebo Dual.

Do dveří Master se zamilujete lehce. Jsou dokonalé, jedinečné a technologicky precizní v každém detailu. Rozhodnete se pro ně?

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Hledání nového zaměstnání nebylo nikdy snazší

Každý člověk se několikrát za život dostane do situace,...

Jak se vypořádat s otoky v obličeji? 

Ranní otoky v obličeji mohou mít různé příčiny. Kosmetologové...

Otrava u psa nebo kočky. Co mám dělat?  

I když pečlivě dodržujete režim krmení, trávíte dny a...

Krása a vytříbený styl spojily finalistky soutěže krásy s vivo X80 Lite

Vyzbrojte se do podzimního šera elegantním chytrým telefonem, který...