Kvalitní cyklistické oblečení nakupujte na Bikero.cz

Date:

Určitě znáte Bikero.cz, velký e-shop, který vám nabízí cyklistické oblečení, boty, doplňky, ale také jízdní kola a mnohé jiné zboží ve vysoké kvalitě. Nakoupí si tady začátečníci, pokročilí i profesionálové. Ženy mohou zvolit příjemné ženské barvy, pánové cokoli, co mají rádi. A abyste byli plně spokojeni, můžete rovnou zvolit to nejlepší oblečení, které je na trhu dostupné. Řeč je o značkách ENDURA a SILVINI.

ENDURA – cyklistické oblečení ze Skotska

Cyklistické oblečení ENDURA je lidem k dispozici už od roku 1993, kdy vznikla ve Skotsku. Za cíl si dala zlepšit výkon a funkci cyklistického oblečení, což se jí podařilo. Uvedla řadu produktů, které si ihned získaly popularitu. Laťku kvality, kterou nastavila, držela a drží stále vysoko, dbá na odolnost, funkčnost i moderní vzhled, proto je globálním lídrem na trhu.

Je partnerem řady světových týmů, jimž dodává oblečení, a to sportovce silniční cyklistiky, MTB a triatlonu. Oblečení je testováno v úzké spolupráci s vědci i jezdci. Jde o zlepšení aerodynamiky, termoregulaci a komfort za všech podmínek. Dokonce je používán aerodynamický tunel, aby došlo ke zjištění, zda jsou všechny vlastnosti správné. 

Stále populárnější značka SILVINI z Česka

Stylové a kvalitní oblečení SILVINI je ručeno pro profesionální cyklisty i pro ty, kdo patří mezi rekreační cyklisty. Je navrhováno tak, aby dovolilo podávat maximální výkony. Tato česká značka řeší vývoj, střih i všechny důležité aktivity u nás v Čechách. Pak je oblečení čistě z ekonomických důvodů vyráběno v Číně, a to pod neustálým dohledem, aby byly dodrženy všechny vysoké standardy. Potěší vás hezký design inspirován Itálií, kde také dochází k testování produktů SILVINI.

Neustálé inovace i vylepšování designu, volba nových materiálů a detailů, dělá tuto značku výjimečnou a konkurenceschopnou. Podívejte se na Bikero.cz a uvidíte, že i vám padne do oka něco právě z její dílny.- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Hledání nového zaměstnání nebylo nikdy snazší

Každý člověk se několikrát za život dostane do situace,...

Jak se vypořádat s otoky v obličeji? 

Ranní otoky v obličeji mohou mít různé příčiny. Kosmetologové...

Otrava u psa nebo kočky. Co mám dělat?  

I když pečlivě dodržujete režim krmení, trávíte dny a...

Krása a vytříbený styl spojily finalistky soutěže krásy s vivo X80 Lite

Vyzbrojte se do podzimního šera elegantním chytrým telefonem, který...